ForumHomeRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cfare beni kur nuk ju zë gjumi ?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Olsi
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 21
Data e Regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 32
Vendodhja : Rome/ Itali

MesazhTitulli: Cfare beni kur nuk ju zë gjumi ?   Thu Jul 01, 2010 1:33 am

Une Shikoj ndonje Film.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://botashqip.com
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 37
Data e Regjistrimit : 26/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Re: Cfare beni kur nuk ju zë gjumi ?   Fri Jul 02, 2010 3:17 am

dhe un shikoj filem
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Valltarja
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 90
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Mosha : 31
Vendodhja : Ne Zemren e Engjullit tim...

MesazhTitulli: Re: Cfare beni kur nuk ju zë gjumi ?   Fri Jul 02, 2010 5:53 pm

Hy ne msn dhe flas me miken time ose me mikun tim tongue
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Botashqip.com
Buki
i Ri
i Ri


Numri i postimeve : 7
Data e Regjistrimit : 12/07/2010

MesazhTitulli: Re: Cfare beni kur nuk ju zë gjumi ?   Mon Jul 12, 2010 5:36 pm

Cfar bej kur sme ze gjumiiiii hmmmmmmm ctju tregoj ndojher punoj nderimin e tret Razz ndojher

ndegjoj muzik ppo ne te shumten e rasteve jam ne msn ose ndoje chat Very Happy cheers affraid
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare beni kur nuk ju zë gjumi ?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cfare beni kur nuk ju zë gjumi ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: TEMA SHOQERORE :: Kafeneja e forumit-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs