ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 Tung nga une

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Giovanni
i Ri
i Ri


Numri i postimeve : 1
Data e Regjistrimit : 01/07/2010

MesazhTitulli: Tung nga une   Thu Jul 01, 2010 4:51 pm

Erdha pak me ju pa...

Jam djal i ri dhe i bukur jam nga Peja.

Nese doni te dini me shume ^mos esizoni me pytni...Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Fatjon
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 215
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Re: Tung nga une   Thu Jul 01, 2010 6:29 pm

Giovanni pershndetje dhe mir se erdhe .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.botashqip.com
Valltarja
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 90
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Mosha : 31
Vendodhja : Ne Zemren e Engjullit tim...

MesazhTitulli: Re: Tung nga une   Fri Jul 02, 2010 2:41 am

Giovanni mire se erdhe ne mesin ton lexime dhe postime te kendshme Smile Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Botashqip.com
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 37
Data e Regjistrimit : 26/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Re: Tung nga une   Fri Jul 02, 2010 2:45 am

Giovanni, mir se erdhe ne shoqerin ton, lexim dhe postim te kendshem.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Tung nga une   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Tung nga une
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: TEMA SHOQERORE :: Te njihemi me njeri-tjetrin-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs