ForumHomeRegjistrohuidentifikimiShare | 
 

 pershendetje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dajan
i Ri
i Ri


Numri i postimeve : 1
Data e Regjistrimit : 01/07/2010

MesazhTitulli: pershendetje   Thu Jul 01, 2010 7:25 pm

pershendetie ,quem dajan e esh kenaqesi per mua qe bej pjes ne shoqerin e kti forumi flower
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Fatjon
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 215
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Re: pershendetje   Thu Jul 01, 2010 8:13 pm

pershndetje dhe mir se erdhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.botashqip.com
Valltarja
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 90
Data e Regjistrimit : 29/06/2010
Mosha : 31
Vendodhja : Ne Zemren e Engjullit tim...

MesazhTitulli: Re: pershendetje   Fri Jul 02, 2010 2:40 am

Mire se erdhe ne mesin ton Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Botashqip.com
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 37
Data e Regjistrimit : 26/06/2010
Vendodhja : Europa

MesazhTitulli: Re: pershendetje   Fri Jul 02, 2010 2:48 am

Dajan, pershndetje dhe mir se erdhe ne shoqerin ton, lexim dhe postim te kendshem.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: pershendetje   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
pershendetje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: TEMA SHOQERORE :: Te njihemi me njeri-tjetrin-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog